Hizmetlerimiz
Mimari Maket
Mimari Maket
Maket, hem mimarlık hem de peyzaj mimarlığı alanında kullanıcıya projeyi anlatmanın en verimli yollarından birisidir. Kullanıcı, maketi gördüğünde projeyi içselleştirir, kendi dünyasına taşır. Siz ürününüzü sergilerken aradaki tüm engelleri kaldırmış olursunuz. Kullanıcı da teknik detaylar arasında kaybolmadan maketin içinde dolaşır, aracını park eder, konutuna doğru yürür, bahçede dolaşır ve istediğinin siz olduğuna emin olur. 

Lina Tasarım size, maket konusunda ülkenin en üstün kalite anlayışı ile, dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verir. Sahip olduğu yüksek teknoloji ürünü teçhizat yanında bünyesinde bulundurduğu teknik ekibi ile de en zorlu projelerde, en ince detaylara kadar kaliteyi garanti eder. 
Sizi maket dünyasının en kaliteli ve ekonomik çözümleri için Lina Tasarım'a bekliyoruz.

Maketlerimizin özellikleri ;

DETAY ÖZELLİKLER

ARAZİ;
Arazi, projede belirtilmiş olan tüm kotlar ve peyzaj düzenlemeleri esas alınarak, poliretan kütük (siba tool), plexiglass ve forex malzemeleriyle oluşturulacak, akrilik, selülozik ve poliüretan esaslı dolgu ve boya ile renklendirilecektir.

Arazi oluşturulurken proje detayına göre CNC ve LASER kesim teknikleri kullanılacaktır.


BİNA;
​Binaların tüm cepheleri ve çatıları, proje detaylarına uygun olarak,poliretan kütük (siba tool), plexiglass malzemeden üretilecek ve akrilik, selülozik ve poliüretan esaslı boya ile renk ve doku kazandırılacaktır. Cephe ve çatıların yapımında proje detayına göre CNC ve LASER kesim teknikleri kullanılacaktır.

Projede yer alan tüm cephe detayları, gerçeğine uygun renk ve dokudaki malzemeler ile proje ölçeğine bağlı kalınarak işlenecektir.

Maket renklerinin seçiminde proje sahibinin kararları esas alınacak ve olası değişiklikler yine proje sahibinin onayına sunulacaktır.


PEYZAJ;
Projede belirtilmiş olan tüm peyzaj elemanları, gerekli miktarda doğal kum, parçalanmış sünger  flok çim,  ahşap tozu vs. ürünlerle kaplanacak ve ölçeğine uygun ağaç, oto, insan   figürleriyle donatılarak tamamlanacaktır.

  
IŞIKLANDIRMA;
Proje sahibinin isteği doğrultusunda arazi içerisinde bahçe ve yol aydınlatmaları  uygun materyallerle yapılacak binalar ise içeriden LED ile ışıklandırılacak ve tek faz çalıştırılacaktır.

Yapılan sistem uzaktan kumanda ile kontrol edilecektir.
           

MAKET TABLASI;
Maket, kenarları masif dönülmüş ahşap altlık üzerine yerleştirilecektir.
İSTANBUL MERKEZ
Zühtü Pasa mah. Recep Peker Cad.Gezici sit.No:40/15 Kızıltoprak/Kadıköy/İSTANBUL
KAYSERİ ŞUBE
Erenköy Mah. Leman Sok. No:8
Melikgazi / KAYSERİ
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım_Medyatör