Hakkımızda
Biz
Kimiz ?
Biz Lina Tasarım Mimari Maket Atölyesi olarak 2012 yılından beri makine ve ekipmanlarımızı sürekli güncelleyerek konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla kaliteli mimari maketler üretmeyi hedefliyoruz.

Türkiye'de 50 'nin üzerinde ile ve 5 farklı ülkeye ihracat yapan bir firmayız. Yaptığımız mimari maketlerde dış cephedeki renk ve doku farklılıklarına en yakın malzemeleri kullanıyoruz. Ekibimizde bulunan peyzaj mimarı arkadaşlarımız projeye en yakın dokunuşlarla maketein peyzajını düzenliyor. çevre aydınlatmaları ve ışıklı arabalar bina içi otomasyonlarla maketimizi aydınlatıyor, adresinize getirip kurulumunu yapıyoruz.

Herkes dinlenmek için en çok sevdiği işi yaparmış ya... Bizim en önemli sorunumuz yapmaktan en çok keyif aldığımız şeyin zaten işimiz oluşu. Biz bu yüzden hiç yorulmuyoruz. Size yenilikleri en dinamik çizgilerle getirirken düşündüğümüz tek şey oluyor; 

Lina Tasarım kalitesini her seferinde biraz daha yukarıya çıkarmak...
LİNA DEMEK FARK DEMEK
Projelerde Finansman Desteği

Lina Tasarım:

Dünyada peyzaj mimarlığına yön veren merkezleri oldukça iyi bilen ve yerinde takip eden yenilikçi ekibimizle yüksek kalite standartlarında, zaman yönetimini en iyi şekilde yaparak, beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp onları hayallerinizin de üzerinde bir noktaya çıkartıyoruz. Yaptığımız tasarımların ekolojik parametrelerinin ekonomik değerlerini ortaya koyarak, büyük ölçekli projeler için finansman desteği oluşturmanız konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. 

Kısaca; size "moda" olan şeyler sunmuyor, sunduğumuz şeyleri moda yapıyoruz.

​Linatasarim olarak nitelikli peyzaj projeleri ve her ölçekte mimari maket, tefriş maketlerini profesyonel olarak yapmaktayız.
LİNA TASARIM
İSTANBUL MERKEZ
Zühtü Pasa mah. Recep Peker Cad.Gezici sit.No:40/15 Kızıltoprak/Kadıköy/İSTANBUL
KAYSERİ ŞUBE
Erenköy Mah. Leman Sok. No:8
Melikgazi / KAYSERİ
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım_Medyatör