Hakkımızda
Biz
Kimiz ?
Biz Lina Tasarım olarak dünyadaki tasarım trendlerini sıkı bir biçimde takip ederiz. Genç ve dinamik ekibimiz aynı zamanda oldukça tecrübelidir de. Tasarım kitaplarında görülmeye başlanan dünyanın en ikonik peyzaj mimarlığı örneklerinin ekibimiz tarafından aylar önce ve muhtemelen şantiye halindeyken yerinde ziyaret edilmiş olması, tasarımcılarıyla görüş alış verişinde bulunulmuş olması bizim için alışılageldik şeylerdir. Bizim için mesafe diye bir şey yoktur. ABD'den Japonya'ya, İngiltere'den Almanya'ya, Kore'den İsveç'e, Brezilya'dan Rusya'ya kadar her coğrafya bizim için yeni dersler öğrenilecek alanları ifade eder. Ekonomik, ekolojik ve sosyolojik tüm yenilikleri dünya üzerinde daha emekleme aşamasındayken ele alır ve onları herkesin bildiği hale gelinceye kadar yorumlayarak kendimizden önemli izler katarız. Bu yüzden, bir şey artık moda olduğunda Lina Tasarım gelecekte moda olacak başka şeyler üzerinde çalışmaya başlamış olur. 

Herkes dinlenmek için en çok sevdiği işi yaparmış ya... Bizim en önemli sorunumuz yapmaktan en çok keyif aldığımız şeyin zaten işimiz oluşu. Biz bu yüzden hiç yorulmuyoruz. Size yenilikleri en dinamik çizgilerle getirirken düşündüğümüz tek şey oluyor; 

Lina Tasarım kalitesini her seferinde biraz daha yukarıya çıkarmak...
LİNA DEMEK FARK DEMEK
Projelerde Finansman Desteği

Lina Tasarım:

Dünyada peyzaj mimarlığına yön veren merkezleri oldukça iyi bilen ve yerinde takip eden yenilikçi ekibimizle yüksek kalite standartlarında, zaman yönetimini en iyi şekilde yaparak, beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp onları hayallerinizin de üzerinde bir noktaya çıkartıyoruz. Yaptığımız tasarımların ekolojik parametrelerinin ekonomik değerlerini ortaya koyarak, büyük ölçekli projeler için finansman desteği oluşturmanız konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. 

Kısaca; size "moda" olan şeyler sunmuyor, sunduğumuz şeyleri moda yapıyoruz.

​Linatasarim olarak nitelikli peyzaj projeleri ve her ölçekte mimari maket, tefriş maketlerini profesyonel olarak yapmaktayız.
LİNA TASARIM
İSTANBUL MERKEZ
Zühtü Pasa mah. Recep Peker Cad.Gezici sit.No:40/15 Kızıltoprak/Kadıköy/İSTANBUL
KAYSERİ ŞUBE
Erenköy Mah. Leman Sok. No:8
Melikgazi / KAYSERİ
Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım_Medyatör